Čo je ERI?

Biorezonančný prístroj ERI obsahuje databázy sú zamerané na psychosomatiku a prepojenie psychiky s fyzickým telom.
Tento prístroj dáva možnosť pomocou rýchleho scanu vidieť negatívne emócie, strachy, obavy, vnútorné konflikty a zároveň tieto logicky prepojiť s ťažkosťami, ktoré klient pociťuje na fyzickej úrovni
rozhovorom a následnou kompenzáciou sa tieto stavy mysle a nášho podvedomia dostávajú na povrch, sú videné a tým pádom je možné s nimi pracovať a ovplyvniť aj zdravotný stav.
Práca s ERI a potreba riešiť psychosomatiku ma priviedla k ďalšiemu štúdiu, pretože správnu interpretáciu výsledkov meraní na obidvoch prístrojoch považujem za kľúčovú uvedomujem si že toto je cesta ako pomôcť klientovi pochopiť čo sa s ním deje a ukázať mu nekonečné pole jeho možností.

Cieľom terapie ERI je dostať organizmus do stavu, v ktorom sa obnovia jeho prirodzené samoregulačné schopnosti.

Ako funguje ERI?

Predstavme si ľudské telo ako zoskúpenie buniek, ktorých je približne 60 biliónov. Aby tento dokonalý systém mohol fungovať, musí si neustále vymieňať informácie medzi jednotlivými bunkami a prostredím. V prípade, že sa integrita toho systému v nejakom bode naruší, vzniká porucha, ktorá následne ovplyvňuje všetky ďalšie procesy ako domino efekt.

Prenos informácií vzruchov sa deje na membráne buniek cez elektricky nabité častice. Na povrchu každej bunky u mnohobunkových jedincov je elektrické napätie. Toto napätie na povrchu bunky sa neustále mení a je spojené s emisiou elektrického poľa.

V súčasnosti sa na meranie dynamiky zmien elektrického poľa srdca a mozgu využíva EKG a EEG. Prístroj KME-ERI dokáže zmerať dynamiku zmien elektrického poľa celého tela vďaka nanotechnológii a zachyteniu aj tých najjemnejších emisií elektrického poľa buniek.

Zachytený signál sa následne digitalizuje a porovnáva s databázou znakov na základe matematického modelu „Wavelet Transform“. Po analýze a nájdení príčiny ochorenia nasleduje druhá časť a tou je kompenzácia – úprava elektrických pomerov na membráne buniek. Táto technológia bola vynájdená švajčiarskou firmou CME SWISS a dnes máte aj vy možnosť vyskúšať na sebe medicínu 21.storočia.

stres

depresia

oslabená imunita

tráviace problémy

chudnutie

migrény

nespavosť

bolesti

zistenie vírusov, baktérií, plesní, parazitov, prvokov v tele

detoxikácia organizmu

odvykanie od fajčenia

ortopedické problémy

alergie

urýchlené hojenie rán

cukrovka

hormonálne problémy

psychické problémy

športovci – regenerácia po výkone, doporučený optimálny režim

úprava jedálnička na mieru

deficit vitamínov, minerálov a stopových prvkov v tele

Zaujala Vás terapia ERI?

Objednajte sa ešte dnes!

Prosím, objednávku nám zašlite s predstihom, aby sme ju stihli vybaviť.

Po získaní Vašej objednávky, sa Vám ozveme naspäť, aby sme termín potvrdili.

Ďakujeme!

Otváracie hodiny:   Pondelok – Piatok: 9:00-17:00
(Sobota – Nedeľa: zatvorené)

Prosím vyplňte všetky polia formuláru, sú povinné.