Biorezonancia potláča chuť fajčiť

Antinikotínová terapia biorezonančnou metódou je bezbolestná cesta k ukončeniu závislosti od fajčenia. Nemá vedľajšie účinky a na rozdiel od iných spôsobov je veľmi účinná. Počas terapie sa s pomocou prístroja Bicom Optima vysiela do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu.

V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa potom rýchlejšie uvoľňujú z tkaniva do voľnej formy.  Táto metóda abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad.

Počas terapie dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv.nikotínový hlad. Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).

V čom spočíva antinikotínová terapia?

Pred terapiou neodporúčame fajčenie obmedzovať. Celý proces trvá od 30 do 60 minút. V závislosti na programoch individuálne zvolených pre klienta, je úplne bezbolestný a bez vedľajších účinkov. Terapiu môže absolvovať každý fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet.

Chuť na nikotín mizne ihneď alebo do niekoľko hodín po sedení. Nutnosť fajčenia sa druhý deň ráno väčšinou už nedostavuje. Aj napriek veľmi vysokej účinnosi tejto metódy je treba následne podporit úspěšnosť svojho sebaovládania a zodpovednosti, pretože biorezonancia neodstráni motorické návyky a sociálne zlozvyky (tj. napr. káva-cigareta atd.), ktoré si fajčiar vypestoval v počas fajčenia.

Po terapii je potrebné zvýšiť príjem tekutín, najlepšie čistej neperlivej vody, pretože organizmus sa snaží z tela vylúčiť nikotín a záťažové látky.

Rozšírená antinikotínová terapia

Okrem klasickej antinikotínovej terapie môžete vyskúšať aj antinikotínovú terapiu rozšírenú o psychické závislosti. Táto terapia trvá 90 minút a rieši fyzické a psychické závislosti. Zároveň pripravuje organizmus na to, aby lepšie zvládol samotnú antinikotínovú terapiu.

Cena za rozšírenú terapiu je 70€ a súčasťou ceny je aj prenosný čip, ktorý umocňuje a predlžuje efekt terapie.

Čo rozšírená antinikotínová terapia obsahuje:

bachova terapia závislostí – pracujeme s Bachovými esenciami, ktoré vyberieme podľa vášho typu osobnosti,

podpora vylučovania – pečeň, obličky, lymfa,

detox od nikotínu – pracujeme s posledným nedopalkom,

nastavenie na frekvenciu nefajčiara,

harmonizačná terapia.

Chcete prestať fajčiť s pomocou biorezonancie?

Objednajte sa ešte dnes!

Prosím, objednávku nám zašlite s predstihom, aby sme ju stihli vybaviť.

Po získaní Vašej objednávky, sa Vám ozveme naspäť, aby sme termín potvrdili.

Ďakujeme!

Otváracie hodiny:   Pondelok – Piatok: 9:00-17:00
(Sobota – Nedeľa: zatvorené)

Prosím vyplňte všetky polia formuláru, sú povinné.